close
تبلیغات در اینترنت
انجام پایان نامه
راهنما و شرایط دریافت وام برای خرید سربازی
loading...

عکس جدید,اس ام اس,مدل,زناشویی,فال,آرایش و زیبایی,دکوراسیون

  شرایط دریافت وام بانکی برای خرید سربازی در راستای اعطلای وام بانکی به مشمولان غایب سربازی برای خرید سربازی شرایط این وام اعلام شد ظاهرا…

راهنما و شرایط دریافت وام برای خرید سربازی

 

شرایط دریافت وام بانکی برای خرید سربازی

در راستای اعطلای وام بانکی به مشمولان غایب سربازی برای خرید سربازی شرایط این وام اعلام شد ظاهرا قرار است این تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه بانک‌ها و با کارمزد چهار درصد پرداخت شود

 

خرید سربازی,وام خرید سربازی,شرایط وام خرید سربازی

 

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  بر اساس تبصره (۱۱) قانون بودجه امسال، دولت می‌تواند کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت غیبت به صورت نقد و اقساط معاف کند. این در حالی است که در همین رابطه اخیرا سازمان وظیفه عمومی اعلام کرده که قرار است برای آن دسته از مشمولانی که امکان پرداخت هزینه خرید را به طور یکجا و یا در مدت کوتاه ندارند، وام بانکی اختصاص داده شود.

 

آنطور که جانشین رییس سازمان نظام وظیفه اعلام کرد، متقاضیان می‌توانند پس از اخذ تاییدیه واجد شرایط بودن برای بهره‌مندی از جریمه ریالی سربازی، نسبت به دریافت وام از بانک اقدام کنند. کریمی توضیح داده که پس از راستی‌آزمایی و تایید شرایط فرد برای بهره مندی از جریمه ریالی سربازی فرمی به این افراد داده شده و آنها برای دریافت وام به یکی از بانک‌ها معرفی می‌شوند که البته دریافت وام نیز شرایط خاص خود را خواهد داشت.

 

 

گرچه در تبصره مربوطه در بودجه امسال، در هیچ بندی اشاره ای به الزام بانک‌ها برای ورود به پرداخت وام بانکی برای خرید جریمه سربازی وجود نداشته و جزو تبصره های تکلیفی بودجه برای نظام بانکی نیست ، و از سویی دیگر به نظر می رسد بانک مرکزی نیز درجریان این موضوع خبر ندارد که ظاهرا سازمان‌های ذیربط از جمله ستاد نیروهای مسلح و سازمان وظیفه در حال مذاکره با برخی بانک‌ها برای تامین مالی بخشی از هزینه‌های پرداخت این جریمه در قالب وام بانکی هستند.

 

پیگیری موضوع از برخی مدیران عامل بانک‌های مربوطه در رابطه با سازو کار پرداخت وام برای مشمولان غایب، با توضیحاتی همراه بود. گر چه عنوان شد که هنوز نتیجه و توافی نهایی بدست نیامده است. بر این اساس قرار است تا برخی بانک‌ها از محل منابع قرض‌الحسنه خود تسهیلاتی را در اختیار مشمولان غایب قرار دهند. در این شرایط سود دریافتی بابت این وام‌ها به کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه یعنی چهار درصد محدود خواهد شد، چرا که هدف از اجرای این طرح کمک به افراد مشمولین است که سطح درآمد بالایی نداشته و جزو اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد محسوب می‌شود که نمی‌توانند به‌طور یکجا جریمه سربازی خود را پرداخت کند.

 

 

اما درباره‌ دوره بازپرداخت این تسهیلات نیز نکته ای دیگر وجود دارد و آنطور که یکی از مدیران عامل بانک‌ها به ایسنا اعلام کرده در قانون بودجه و در تبصره مربوط به خرید جریمه سربازی اعلام شده که امکان پرداخت قسطی این هزینه تا پایان سال ۱۳۹۵ وجود دارد، ولی مساله اینجاست که اگر قرار باشد وام بانکی به مشمولان تعلق گیرد آنگاه بازپرداخت یکساله با اقساط سنگینی همراه می‌شود که در این شرایط نمی‌تواند کمک چندانی به متقاضیان داشته باشد.

 

براین اساس، در حال حاضر بانک‌ها در حال مذاکراتی هستند که بتوانند دوره بازپرداخت این تسهیلات را به ۳۶ تا ۴۸ ماه افزایش داده تا از حجم اقساط ماهانه کاسته شود، بنابراین ممکن است حتی برای رفع مشکل پیشنهاد مجددی به مجلس برود. در حالی حداکثر پرداختی برای جریمه سربازی تا ۵۰ میلیون تومان در قانون بودجه تعیین شده که ظاهرا قرار است حداکثر تا ۱۵ میلیون تومان سقف این وام‌ها تعیین شود. آنطور که یکی از مدیران بانکی توضیح داد دلیل این نیز به این برمی‌گردد که هدف از اعطای وام‌های بانکی و تعیین کارمزد پایین برای آن برای کمک به اقشاری است که توان مالی بالایی برای پرداخت این هزینه ندارند و در این شرایط این افراد اغلب در سطح مدارک بالای تحصیلی نبوده و هزینه‌های آنها به بیش از ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان نمی‌رسد. با این حال قرار نیست تمام هزینه خرید جریمه سربازی از طریق وام بانکی پرداخت شود و با ایجاد سازوکاری بخشی از آن از این طریق تامین می‌شود.

 

موضوع دیگر مورد اشاره در این رابطه به تامین منابع لازم برای اعطای تسهیلات بانکی به مشمولان غایب است با توجه به این‌که از طریق منابع قرض‌الحسنه پرداخت شود و اینک بانک‌ها با مشکل کمبود چنین منابعی مواجه‌اند. ظاهرا بانک‌ها درخواست دارند تا بتوان بخشی از این هزینه‌ها را از محل دیگر از جمله کمک سازمان‌های مربوطه و یا درآمد ناشی از پرداخت جریمه سربازی تامین کنند. این در حالی است که طبق بند «ب» تبصره ۱۱ قانون بودجه دولت موظف است تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت‌های مشمولان را به حساب درآمد عمومی کشور نزد خزانه‌داری کل واریز کند که پیش‌بینی می‌شود این رقم در حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان است.

 

 

در حالی حدود سه ماه از سال جاری می‌گذرد که با ابلاغ قانون بودجه و الزام به اجرایی شدن تبصره‌ها و بندهای آن هنوز سازوکار مشخصی در رابطه با طرح اعطای وام بانکی برای پرداخت جریمه مشمولان غایب تعیین نشده و مذاکرات در این رابطه ادامه دارد و هنوز تمامی موضوعات قطعی نشده است. به گزارش ایسنا، بر اساس قانون بودجه امسال، میزان جریمه مشمولان غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه بر اساس مدرک تحصیلی به این ترتیب پیش بینی شده است. زیر دیپلم تا ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون، فوق دیپلم ۲۰ میلیون، لیسانس ۲۵ میلیون، فوق لیسانس۳۰ میلیون، دکترای پزشکی۳۵ میلیون و پزشکان متخصص و بالاتر تا ۵۰ میلیون تومان. این در حالی است که به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش‌ماه، یکسال محسوب می‌شود. در عین حال که برای مشمولان متأهل، پنج‌درصدو برای مشمولان دارای فرزند نیز به‌ازای هر فرزند، پنج‌درصد از مجموع مبلغ جریمه کسر خواهد شد.

 

شرایط دریافت وام بانکی برای خرید سربازی

 

آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی سال 95 - استخدام

www.e-estekhdam.com/آخرین-اخبار-از-نحوه-خرید-خدمت-سربازی-مش/
6 days ago - در این صفحه آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی در اسرع وقت منتشر خواهد شد .... معرفی نامه برای دریافت وام جریمه غیبت سربازی .... از دیرکرد در پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی در صورت تسویه صورتحساب جریمه تا پایان سال ۱۳۹۵ ...

روش دریافت وام خرید جریمه غیبت سربازی - نمناک

namnak.com/31445-جریمه-غیبت-سربازی.html
Rating: 3.6 - ‎7 reviews
May 30, 2016 - جریمه غیبت سربازی و پرداخت جریمه غیبت و معافیت از سربازی و وام برای ... براساس این قانون ، مشمولان غایب متاهل از 5 درصد و دارای فرزند به ازای هر ...

شرایط و ثبتنام دریافت وام بانکی برای خرید سربازی

funy.deriksaz.com/.../شرایط-و-ثبتنام-دریافت-وام-بانکی-برای-خ...
Jul 19, 2016 - دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات. شرایط و ثبتنام دریافت وام بانکی برای خرید سربازیر راستای اعطلای وام ...

راهنمای دریافت وام از بانک های مختلف | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/.../25319-راهنمای-دریافت-وام-از-بانک-های...
Aug 30, 2013 - وام مسکن دیگر این روزها همه میدانند برای دریافت وام خرید و ساخت مسکن ... البته بانک مسکن آنقدر شرایط و آئین نامههاى پیچیده و محدودکننده اى دارد که .... سلام میخواستم بدونم اگه سربازی نرفته باشی میتونم وام خرید کالا بگیرم ممنون.

این ۲ بانک وام خرید سربازی می دهند - نقشه راه

www.naghsheyerah.ir › وبلاگسازمان وظیفه عمومی ناجا
Jun 7, 2016 - ... بقیه جریمه می توانند به بانک های انصار و قوامین مراجعه و برای دریافت تسهیلات با ... سردار صدرالسادات هم چنین گفت: بحث مراجعه مشمولان به بانکها در قانون پیش بینی ... برچسب: جریمه مشمولان غایب, خدمت, خرید خدمت, سربازی, وام ... جواز و ثبت · خدمات الکترونیک شهر · خدمات الکترونیک قضایی · راهنمایی و رانندگی ...

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 95 | استخدام

www.estekhtam.com/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها-س/
Rating: 5 - ‎Review by استخدام - estekhtam.com - ‎Mordad 6, 1395 AP
۳ مرداد ۹۵ – بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند .... ۲۱ تیر ۹۵ – شرایط استخدام مشمولان قانون سرباز قهرمان تعیین شد .... از ۲۰‌ هزار صنعتگر برای دریافت وام‌ ۱۶‌ هزار ‌میلیارد‌تومانی (وام احیاگر صنایع کوچک و متوسط) ...... و برای راهنمایی در رابطه با پرداخت مبلغ مورد نظر حتما به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.
Jun 4, 2016 - این مبلغ با سود مناسب برای دریافت کارت معافی از سوی بانک به صندوق ... پایگاه اطلاع رسانی، راهنمایی و مشاوره .... خارجه مشمولین و قانون جدید تصویب شده در رابطه فرزندان ایثارگران حرف زد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار حمید رضا صدرالسادات درباره خرید جریمه سربازی مشمولان غایب گفت: برای افرادی به جهت ...

پرداخت وام خريد سربازي مشمولان - JameJamOnline.ir

www1.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100873916268
وی افزود: دولت در تلاش است با ایجاد امکان ویژه‌ای، ترتیبی اتخاذ کند که مشمولان این قانون با دریافت وام از بانک‌ها و پرداخت اقساطی برای خرید خدمت سربازی اقدام کنند.

شرایط پرداخت وام برای جریمه سربازی در سال 95 | آخرین اخبار و جزئیات ...

newclip.blog.ir/.../شرایط-پرداخت-وام-برای-جریمه-سربازی-در-سال-9...
Jun 8, 2016 - برچسب ها: آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی سال 95، آخرین ... شرایط پرداخت وام بانکی برای جریمه سربازی، جزئیات نحوه دریافت وام جریمه غیبت ...

Jul 21, 2016 - جزئیات نحوه خرید خدمت سربازی مشمولان غایب جهت مشاهده آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک کنید جهت ... خبر ۲۵ خرداد ۹۵ : ثبت نام طرح پرداخت جریمه غیبت تا ۱۵ تیر ادامه دارد (منبع : خبرگزاری تسنیم) .... برادرا کسی میدونه شرایط وام خرید سربازی چجوریه=-O .... خریداری کنم لطفا راهنمایی کنید.

 

درباره خبر ,
برچسب ها خرید سربازی ,
سعید بازدید : 177 شنبه 09 مرداد 1395 زمان : 8:52 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 20
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 16
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 53
 • باردید دیروز : 49
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 288
 • بازدید ماه : 1,108
 • بازدید سال : 12,006
 • بازدید کلی : 17,605